رفتن به محتوای اصلی
x

نمایشگاه کار و تک فضای خوبی را برای جذب نیروی متخصص و کارآمد در شرکت‌ها و فضای صنعت فراهم کرده است

 

کارشناس تأمین و جذب نیروی انسانی شرکت بین‌المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون (ایریسا) گفت: باتوجه‌به اینکه دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دانشگاه‌های برتر کشور است، جذب نیروی متخصص و کارآمد در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی‌ارشد، دکتری در نمایشگاه کار و تک در زمینه فناوری و آی‌تی از الوات شرکت ایریسا است.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، فرزانه نوروزی در حاشیه نمایشگاه کار و تک با بیان اینکه دانشجویان باید در کسب مهارت‌های نرم بیشتر تمرکز کنند گفت: بسیاری از دانشجویان در مصاحبه‌های تخصصی در رشته تحصیلی خود متخصص و برتر هستند؛ اما مهارت‌های نرم لازم را کسب نکردند.

وی ادامه داد: کسب مهارت‌های مدیریت استرس، مهارت‌های ارتباطی، کنترل خشم و هیجان و نحوه ارتباط با کارفرما در بالابردن بهره‌وری کار بسیار مهم است؛ زیرا اگر دانشجویان بتوانند با همکاران و کارفرما به‌خوبی تعامل کند، همه وظایف در کار به‌درستی انجام می‌شود.

کارشناس تأمین و جذب نیروی انسانی در خصوص حمایت شرکت ایریسا از دانشجویان صنعتی اصفهان تصریح کرد: این شرکت از دانشجویان نخبه یک نفر و از دانشجویان سرباز امریه دو نفر را در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع استخدام می‌کند.

تحت نظارت وف ایرانی