رفتن به محتوای اصلی
x

حل چالش جذب نیروی انسانی در سایه بهره‌گیری از پیشرفت تکنولوژی

 

کارشناس تولید شرکت صنایع خمیر و کاغذ اترک گفت: استفاده مفید از پیشرفت تکنولوژی و راه‌اندازی سامانه کاریابی دانشگاه صنعتی اصفهان به حل چالش جذب نیروی انسانی صنایع کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، عباس فردوسی در حاشیه نشست چالش جذب نیروی انسانی درخصوص لزوم ارتباط گسترده صنعت با دانشگاه اظهار کرد: طبق تجربه سال‌های پیشین و روند فعالیت دفاتر ارتباط با صنعت در دانشگاه‌ها، ارتباط دانشجویان با صنعت قطعا تاثیر مثبتی داشته و ما نیز تلاش می‌کنیم که این ارتباط روز به روز گسترده‌تر شود.

وی با اشاره به سامانه کاریابی دانشگاه صنعتی اصفهان ادامه داد: استفاده مفید از پیشرفت تکنولوژی در این زمینه که باعث ایجاد سامانه‌های کاریابی شده است، در رفع چالش جذب نیروی انسانی که شرکت‌ها اخیرا به شدت با آن مواجه هستند، تاثیرگذار خواهد بود.

کارشناس تولید شرکت صنایع خمیر و کاغذ اترک در ارتباط با تاثیر آموزش دروس مهارتی و اضافه شدن آن‌ها به چارت درسی دانشجویان براساس نیاز صنعت عنوان کرد: اکثر دانشجویان در زمان ورود به بازار کار، تجارب فنی و تخصصی خوبی ندارند، همچنین بعضا براساس چارت درسی، در کارگاه‌هایی شرکت کرده‌اند که کاربرد چندانی در محیط کار ندارد به همین علت آموزش دروس مهارتی براساس نیاز و با مشارکت صنایع، ایده بسیار کارآمد و تاثیرگذار در دانشگاه است.

تحت نظارت وف ایرانی